2249-C-180
DigiKey Part Number
501-1015-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2249-C-180
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-58C 180.0" (4.6m) 15.0'
Length
180.0" (4.6m) 15.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.310.60000kr.310.60
Alternate Length
COAX CBL BNC TO BNC 12"
In-Stock: 732
COAX CBL BNC TO BNC 10'
In-Stock: 344
COAX CBL BNC TO BNC 24"
In-Stock: 1182
COAX CBL BNC TO BNC 25'
In-Stock: 56
COAX CBL BNC TO BNC 36"