S100X125YAJ
DigiKey Part Number
298-10678-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X125YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 56/SHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)
Category
Material
Polyester
Manufacturer
Panduit Corp
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Packaging
Bulk
Shelf Life
60 Months
Part Status
Active
Shelf Life Start
Date of Manufacture
Label Type
Self Laminating
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Size
1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)