ETQ-P5M330YFM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 404
Datasheet
CODACA
In Stock: 464
33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.3 A 132mOhm Max 2-SMD, J-Lead