EEE-TK1E221UP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 443
Datasheet
In Stock: 6.110
Direct
Rubycon
Direct
Rubycon
Nichicon
In Stock: 999
Chemi-Con
Nichicon
In Stock: 475
In Stock: 900
220 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C