16SVP330M is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 532
Datasheet
Parametric Equivalent
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
330 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 16mOhm 2000 Hrs @ 105°C