ERJ-14YJ913U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Panasonic Industry
In Stock: 12.999
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 5.441
Datasheet
Upgrade
Direct
Vishay Dale
Direct
Vishay Dale
91 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film