A24200-048
DigiKey Part Number
2262-A24200-048-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A24200-048
Description
DRP-48-WD18.0-C-LT
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
48 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.50' (457.20mm)
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Manufacturer
Omnetics
Length
1.50' (457.20mm)