XRCGB16M000FXN01R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Murata Electronics
In Stock: 4.765
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 10.550
Datasheet
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
16 MHz ±40ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead