GR321BD72E223KW03L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 748
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 835
Datasheet
0.022 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)