GCJ216R72A682KA01D is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
6800 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)