0039000059-11-N4
DigiKey Part Number
0039000059-11-N4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000059-11-N4
Description
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr.4.75500kr.47.55
30kr.4.18433kr.125.53
50kr.3.95480kr.197.74
100kr.3.67400kr.367.40
250kr.3.35284kr.838.21
500kr.3.14274kr.1,571.37
1.000kr.2.95736kr.2,957.36
2.500kr.2.74575kr.6,864.38
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2015 GREEN
11" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BROWN
3" PRE-CRIMP A2015 BROWN
4" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
6" PRE-CRIMP A2015 BROWN