TPCR226K010R1500 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
22 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0805 (2012 Metric) 1.5Ohm @ 100kHz