TCNL336M016R0200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
33 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 1411 (3528 Metric), 1210 200mOhm @ 100kHz