TCN4477M016R0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 2.855
Datasheet
470 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2924 (7361 Metric) 100mOhm @ 100kHz