TAJP106K010RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 885
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 250
10 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0805 (2012 Metric) 6Ohm @ 100kHz