F980G336MMA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
33 µF Molded Tantalum Capacitors 4 V 0603 (1608 Metric) 4Ohm