F931C226MAA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 14.213
Datasheet
22 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1206 (3216 Metric) 3Ohm @ 100kHz
F9X Series 3mm