F931A227KNC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 25.572
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
220 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm @ 100kHz