12103C105KAZ2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 393
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
TDK
In Stock: 1.685
Upgrade
1 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)