05085C103KAT2V is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2.495
Datasheet
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)