0805J0500103KXT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 5.765
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KEMET
KYOCERA AVX
KEMET
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)