OEDA-75-3-7
DigiKey Part Number
226-3142-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEDA-75-3-7
Description
KNOB KNURLED 0.236" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.236" (6.00mm) Shaft with Arrow on Top Metal Clear Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm)
Height
0.625" (15.88mm)
Series
Indicator
Arrow on Top
Color
Clear Matte
Shaft Size
0.236" (6.00mm)
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
20kr.62.34100kr.1,246.82
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
KNOB KNURLED 0.236" METAL
In-Stock: 0
KNOB KNURLED 0.236" METAL
In-Stock: 16
KNOB KNURLED 0.236" METAL