T520T686M006ATE070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 361
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 6.630
Datasheet
In Stock: 2.774
Direct
Vishay Sprague
Panasonic Industry
Vishay Sprague
68 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1411 (3528 Metric) 70mOhm @ 100kHz