T520D476M016ATE035 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 6.960
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 2.715
Datasheet
Similar
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 35mOhm @ 100kHz