T494B226K006AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 329
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
22 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 1411 (3528 Metric) 600mOhm