T491U106K016AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 11.087
Datasheet
10 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 2312 (6032 Metric) 1.8Ohm