T491A225K025AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 1.950
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 6.774
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
Direct
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
2.2 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 1206 (3216 Metric) 7Ohm