C1812C124KARACTU is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 560
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
In Stock: 900
Similar
KYOCERA AVX
0.12 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)