C1206C391JBGACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 1.721
Datasheet
390 pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)