IXA10-FBFF10-25.000MHZ is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
ECS Inc.
In Stock: 410
Datasheet
25 MHz ±30ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
IXA10-FBFF10-25.000MHZ
DigiKey Part Number
2780-IXA10-FBFF10-25.000MHZCT-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IXA10-FBFF10-25.000MHZ
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Customer Reference
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)
Load Capacitance
10pF