82660-100B-02-D
DigiKey Part Number
5378-82660-100B-02-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82660-100B-02-D
Description
CABLINE-VS II HARNESS 40P 40AWG,
Detailed Description
40 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.328' (100.00mm, 3.94")
Category
Pitch - Connector
0.020" (0.50mm)
Length
0.328' (100.00mm, 3.94")