82189-100B-02-D
DigiKey Part Number
5378-82189-100B-02-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82189-100B-02-D
Description
CABLINE-VS HAR 30P 100MM 1:N
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.328' (100.00mm, 3.94")
Category
Pitch - Connector
0.020" (0.50mm)
Manufacturer
I-PEX
Length
0.328' (100.00mm, 3.94")