1455APLBK-10
DigiKey Part Number
HM2852-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1455APLBK-10
Description
BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Aluminum Bezel 2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm) Black
Category
For Use With/Related Products
1455A Series
Manufacturer
Hammond Manufacturing
Size / Dimension
2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm)