FMCA1845-48 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
L-com
Pasternack
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to 4.3/10 SPP-250LLPL 48.0" (1.2m) 4.0'
FMCA1845-48
DigiKey Part Number
5328-FMCA1845-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1845-48
Description
COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10 4'
Detailed Description
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
SPP-250LLPL
Cable Impedance
50 Ohms
Style
4.3/10 to 4.3/10
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.3/10 Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Color
Blue
2nd Connector
4.3/10 Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C