P123-155.52M is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Connor Winfield
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Connor Winfield
In Stock: 10
Datasheet
Upgrade
In Stock: 0
Similar
155.52 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
P123 Series
P123-155.52M
DigiKey Part Number
CW592-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
P123-155.52M
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
90mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)