0101YA3R9CAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
YAGEO
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
3.9 pF ±0.25pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)