ATS-HP-F9L200S70W-014
DigiKey Part Number
ATS2154-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-HP-F9L200S70W-014
Description
HEAT PIPE FLAT 4.5X10.5X200MM
Length
7.874" (200.00mm)
Width
0.413" (10.50mm)
Height
0.177" (4.50mm)
Operating Temperature
30°C ~ 120°C
Power - Cooling
91.0W @ 200mm