ATS-HP-F9L100S80W-012
DigiKey Part Number
ATS2152-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-HP-F9L100S80W-012
Description
HEAT PIPE FLAT 4.5X10.5X100MM
Length
3.937" (100.00mm)
Width
0.413" (10.50mm)
Height
0.177" (4.50mm)
Operating Temperature
30°C ~ 120°C
Power - Cooling
62.0W @ 100mm