TC164-FR-0710KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 39.800
Datasheet
Panasonic Industry
10k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals