RT0805DRE07249KL is out of stock and can be placed on backorder.
YAGEO
In Stock: 5
In Stock: 0
Direct
Stackpole Electronics Inc
Direct
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Susumu
Susumu
249 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film