RT0603DRE071K74L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 13.739
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 7.688
Datasheet
Panasonic Industry
Vishay
Susumu
Susumu
1.74 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film