RT0603BRE0760K4L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 7.364
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 38.501
Datasheet
Vishay
Susumu
Susumu
60.4 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film