RT0603BRE071K21L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 13.526
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Vishay
Vishay
Susumu
Susumu
TE Connectivity Passive Product
1.21 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film