RC0805FR-074M7L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 13.589
Datasheet
Similar
Direct
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
Vishay Dale
4.7 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film