RC0805FR-071M69L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Vishay Dale
1.69 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film