RC0603FR-07130KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 33.593
Datasheet
Similar
Direct
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
130 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film