RC0603FR-0712R4L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 4.975
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 23.359
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 431
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
12.4 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film