RC0603FR-0711K8L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 2.575
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 29.086
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
11.8 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film