RC0402JR-07220KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 983.035
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 11.476
Datasheet
Similar
Direct
Samsung Electro-Mechanics
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 185
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 47
220 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film