RC0402FR-07210KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 34.847
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 2.536
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Panasonic Industry
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
210 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film